• (0212) 615 90 98
  • info@cagdasbilgi.com.tr

E-Portal

Yayınlar

Derslig

Rehberlik

Çağdaş Bilgi'de Gruplar

Sınav Hazırlık Gruplarımız.

BİZ SİZİ ARAYALIM

Geleceği Birlikte Planlayalım


BİZ SİZİ ARAYALIM
HAKKIMIZDA

Küçük Sınıflarda Büyük Başarı Her Öğrenciye Özel İlgi!

Çağdaş Bilgi Vip Plus Kursları, her öğrencinin potansiyelini en yüksek seviyeye çıkarmak ve özgüvenli bireyler olarak yetişmelerine destek olmak amacıyla benzersiz bir eğitim harikasıdır. 8 kişilik özel sınıflarda sınırları zorlayan bir öğrenme deneyimi sunarak öğrencilere bireysel ilgi ve öğrenme fırsatları sağlıyoruz. Her öğrencinin öğrenme tarzına uygun özel eğitim planları ile güçlü yönleri keşfetmelerini ve zayıf noktalarını geliştirmelerini destekliyoruz. Eğitim içeriği ve yöntemlerimiz, öğrencilerin derinlemesine anlayış ve kritik düşünme becerileri kazanmalarına yardımcı olurken meraklarını uyandırıyor. Çağdaş Bilgi Vip Plus Kursları, öğrencilerin kişisel hedeflerini ve akademik başarılarını destekleyerek birlikte büyüdükleri bir ortam sunar.

Öğrencilerimizi sadece sınavlarda değil, hayatın her alanında başarılı ve etkili bireyler olarak yetiştirmeyi amaçlıyoruz.

  

VİP PLUS'TA PSİKOLOG DESTEĞİ

Öğrencilerin Akademik ve
Kişisel Gelişiminde
Anahtar Rol Oynuyoruz!

Uzman klinik psikolog desteği, öğrencilerin başarılarını artırmak, duygusal ihtiyaçlarına cevap vermek ve genel refahlarını desteklemek için vazgeçilmez bir hizmet sunuyor. Bu destek, öğrencilerin akademik ve kişisel gelişimini optimize etme konusunda birçok avantaj sunuyor. Uzman klinik psikologların VİP PLUS’ta sunduğu destek, öğrencilerin hem akademik hem de kişisel potansiyelini en üst düzeyde değerlendirmelerine yardımcı oluyor.

VİP PLUS'TA PSİKOLOG DESTEĞİ
VİP PLUS'TA BİREBİR SORU ÇÖZÜMÜ

Birebir Destek Programı ile
Başarıya Giden Özel Yol!

450 saatlik birebir soru çözümü ile öğrencilerimizin ders seviyelerini belirleyip kişiselleştirilmiş bir öğrenme planı oluşturuyoruz. Konu anlatımının ardından ekstra soru çözümleri ile öğrenmeyi pekiştiriyor, ödevlerle konuların tam anlamıyla öğrenilmesini sağlıyoruz. Öğrenci ödevlerini kontrol ederek hataları gösteriyor ve tekrarlamalarını engelliyoruz.

Haftanın dört günü, 14:00-16:20 saatleri arasında öğretmenlerimize birebir sorular sorulabilir. Okul saatlerine uymayanlar için özel zaman dilimleri planlanır. Öğrenci merkezli yaklaşımımızla her öğrencinin başarısını en üst düzeye taşımayı hedefliyoruz.

VİP PLUS'TA BİREBİR SORU ÇÖZÜMÜ
NELER YAPIYORUZ

Duyuru ve Haberler