• (0212) 615 90 98
  • info@cagdasbilgi.com.tr
17 Aralık 2023

Veli Toplantılarımızı gerçekleştirdik.

Çağdaş Bilgi Eğitim Kurumları, 9-10 Aralık'ta gerçekleşen veli toplantısında, idareciler ve branş öğretmenleri tarafından toplamda 3500 bireysel görüşme gerçekleştirdi. Bu etkili toplantıda, velilerle güçlü bir işbirliği içinde öğrenci gelişimini destekleyerek eğitimde olumlu etkiler yaratmayı hedefledik. Katılımcı velilere teşekkür ederiz; bu birliktelik, eğitimdeki başarı hedefimize bir adım daha yaklaşmamıza yardımcı oldu.
17 Aralık 2023

Çapa Fen Lisesi'nde Gerçek Sınavımızı Tamamladık!

Değerli Velilerimiz, Çağdaş Bilgi Eğitim Kurumları olarak, Çapa Fen Lisesi'nde gerçekleştirdiğimiz gerçek sınavımızı en yüksek katılımla tamamlamanın mutluluğunu yaşıyoruz! Öğrencilerimizin her alandaki gelişimine katkıda bulunan uygulamalarımıza gösterdiğiniz önemli destek için teşekkür ederiz. Sınav sonuçlarımızı AKBİM sistemimize yükledik. Sonuçları hemen kontrol ederek, öğrencilerimizin başarılarına tanıklık edebilirsiniz!
17 Aralık 2023

Çağdaş Bilgi Eğitim Kurumları Bursluluk Sinavı

Çağdaş Bilgi Eğitim Kurumları, 13-14 Ocak 2024 tarihlerinde düzenlenecek değerli sınavla 4. ve 11. sınıf arası öğrencilere eğitim bursu ve İPHONE 15 PLUS cep telefonu kazanma fırsatı sunuyor! Heyecan verici etkinlikte yer almak için hemen kaydınızı yapın ve bu ayrıcalıklı fırsatları kaçırmayın! Kendi öğrencilerimizin başvuru yapmasına gerek yoktur.