• (0212) 615 90 98
  • info@cagdasbilgi.com.tr

Sizleri Geleceğe Davet Ediyoruz, Birlikte Başarıya Yürüyoruz!"

 

Çağdaş Bilgi Eğitim Kurumları olarak, İstanbul'daki yedi kurumumuzla birlikte büyüme ve şubeleşme hedeflerimize hız kazandırıyoruz. İstanbul'daki mevcut başarılarımızdan ilham alarak, Türkiye genelinde daha fazla öğrenciye ulaşma vizyonuyla hareket ediyoruz.

 

Her biri özgün değerlerle donatılmış, toplumsal konulara duyarlı ve sınav başarısı yüksek olan kurumlarımız, "Çağdaş Bilgi'de Olmak Ayrıcalıktır" anlayışını temsil etmektedir. İstanbul'daki eğitim kurumlarımız aracılığıyla bugünün çocuklarının dilinden anlayan bir perspektifle eğitime katkı sağlamayı sürdürüyoruz.

 

Çağdaş Bilgi Eğitim Kurumları olarak, Türkiye genelindeki şubeleşme hedefimizle, eğitimde öncü bir rol oynamayı ve her bireye nitelikli bir eğitim imkanı sunmayı amaçlıyoruz. Bu vizyon doğrultusunda, tüm Türkiye'de daha fazla öğrenciyle buluşmak ve onlara başarı dolu bir gelecek sunmak için çabalıyoruz.

 

Siz de Çağdaş Bilgi ailesinin bir parçası olmak ve bu büyüme hedefinde yer almak istiyorsanız, lütfen [Bağlantı] üzerinden başvuru formumuzu doldurun. Türkiye genelindeki şubeleşme sürecimizde sizinle birlikte büyümeyi dört gözle bekliyoruz.

 

Saygılarımızla,